MÖBLER / Bord / Rökbord 10906322
nr 1090 6322
Rökbord
Tidigt 1900-tal, diameter: 56, höjd: 65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2017
kl 19:00:31
100 kr
200 kr
250 kr